icon-arrow icon-facebook icon-linkedin icon-mail icon-mail-company icon-phone icon-twitter icon-whatsapp icon-share icon-link icon-download icon-youtube icon-flickr icon-search icon-close icon-filter icon-round-close icon-vcard paper-plane icon-footprint icon-faq icon-maps Vimeo
Nieuws · 02 maart 2021

25 STAGIAIRS EN LEERLINGEN | De jeugd bekend maken met bouwen!

We zijn er best een beetje trots op eigenlijk. 🦚Dat we op dit moment toch maar weer 12 leerlingen en 13 stagiairs hebben lopen.Ze werken en kijken mee, door de hele organisatie heen, om bekend te worden met ons vak, in onze regio. Werkvoorbereiding, virtueel bouwen, uitvoering, projectontwikkeling, op de bouwplaats of calculatie, ons team heeft er een “coronaproofe mouw” aan weten te passen; wij bieden ze een leerplek! En zíj bieden ons… hun frisse kijk op de zaken. De drive om de jeugd te enthousiasmeren en op te leiden zit in ons team. Want zij maken immers morgen mogelijk. #MaakMorgenMogelijk | #BijOnsBepaalJij

210302 collage stage.PNG